czwartek, 15 października 2015

Cieniowanie - Decu 8

Hej,

Przed nami już 8 lekcja decoupage i tym razem wyczytałam wszystko na czas. Zamówiłam potrzebne materiały i długo nie musiałam na nie czekać. Przyszły naprawdę szybko. Okazało się jednak, że moja sklejka którą zamówiłam w rzeczywistości wygląda na większa niż mi się wydawało a wzór jaki wybrałam jakiś mały...  I tu zaczęłam myśleć co tu zrobić. Zamiast jesiennego grzyba wybrałam wiosenne kwiaty... :) 
Jak oglądałam filmiki, które zamieściła Justyna wszystko wydawało się takie proste...Gdy nowy wzór został przyklejony, zabrałam się za cieniowanie farbami akrylowymi... i lu po prostu lipa. Okazało się, że to strasznie trudne, mieszanie farb by powstał idealny kolor, tragedia. Mimo tego gdzieniegdzie widać moje próby cieniowanie, ale już wiem, że cieniowanie akrylami to nie dla mnie. Wzięłam więc patynę. I zaczęłam kombinować. Suma sumarum powstał taki obrazek.
 Osobiście jestem średnio zadowolona z tego dzieła. 

A Wam jak się podoba?

Banerek do zabawy Decu 8 


Pozdrawiam
Gosia :)6 komentarzy:

 1. Obrazek wygląda dobrze, ja też nieco nacięłam się z cieniowaniem akrylami...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też się podoba! Do akryli trzeba podchodzić kilka razy:) wiem z doświadczenia i nie poddawać się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu, chyba za dużo od siebie wymagasz. Po to są lekcje, żeby motywować do prób, a przecież nie od razu Kraków zbudowano. Praca jest ładna, a jeżeli Tobie się nie bardzo podoba, to potraktuj ją ćwiczeniowo. Mnie się podoba i już. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gosiu zgadzam sie z poprzednimi komentarzami. Dziewczyny mają rację, trzeba ćwiczyć i po to są lekcje.
  Mnie się obrazek podoba i uważam że jak na pierwszy raz wyszło Ci świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam podobie , niby teoria opanowana do perfekcji a i tak nie wychodzi tak jak bym chciała. Ale chyba trzeba faktycznie podejśc do tematu ćwiczeniowo. Z patyna próbowałam , wyszło średnio , teraz ma podejście do akryli ale juz sie boje , o pare razy juz próbowałam i nigdy nie wyszło jak bym chciała.
  a twój obrazek wyszedł bardzo fajnie jak na pierwszy ra uwazma jest super,Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Dziewczyny za ciepłe słowa :) Będę próbować dalej z cieniowaniem akrylami :) Może wyjdzie za którymś razem :) Wasze prace są bardzo ładne może dla tego tak nisko siebie oceniam :)

  OdpowiedzUsuń